Auta na Náplavce 2019 jsou za rohem!

Datum 27.08.2019

Auta na Náplavce 2019 jsou za rohem!

Třetí ročník akce Auta na Náplavce se uskuteční v termínu 28.8. - 1.9. 2019. Jak již samotný název napovídá, jedná se o unikátní výstavu aut, která bude k vidění na březích Vltavy. 

 

Akce se koná pod záštitou časopisu Svět Motorů a její hlavní poselství zní: Přiblížit auta lidem. Zadarmo. Vstupné je tedy pro všechny návštěvníky zdarma. A to včetně bezplatného převozu z jednoho břehu Vltavy na druhý, protože Vltava bude na konci srpna poznamenána automobily po obou svých březích.

 

K vidění bude 26 automobilových značek, výběr se tedy oproti předchozím ročníkům rozšířil. Největší plochu 17 pozic zaujme tradičně ŠKODA Auto. A bude to skvělá podívaná: vystaven bude zbrusu nový SUV Kamiq, budoucnost elektromobility v podobě konceptu ŠKODA Vision iV a vůz Citigo-e iV nebo třeba studentský letní koncept ŠKODA Sunroq.

Kromě ŠKODA lahůdek ale nezahálí ani další značky: Volkswagen stánek si připravil k prohlídce letní obytný vůz Grand California, Hyundai představí budoucnost pohonných hmot v podobě modelu Hyundai Nexo, poháněného vodíkem, Mitsubishi ohromí novou verzí svého legendárního pick-upu L200.

 

Kromě oka se může návštěvě Náplavky těšit i ucho - pro návštěvníky je připravena pořádná porce kvalitní muziky. První večer na Náplavce se ponese ve znamení pozitivní motivace: píseň Když nemůžeš tak přidej zahraje známá česká hudební skupina Mirai, večer poté se na podiu objeví Thom Artway, vítěz ankety Anděl ve skupině Oběv a Zpěvák roku a plzeňští popoví Mandrage předvedou svou ohnivou show v sobotu. 

Nabídka bude, jak se zdá, opravdu rozmanitá. Tak si to nenechte ujít, vidíme se na Náplavce!