ŠKODA CITIGO

 

Škoda CitigoPraktické a elegantní provedení ŠKODA CITIGO Vás zaujme svěžím designem. Například maska chladiče odkazuje svým tvarem na příslušnost vozu ke značce a nad jejím chromovaným rámečkem je nové osobité logo ŠKODA.

Linie spodní hrany oken mírně stoupá a vůz tak získává při pohledu z boku nádech dynamiky. Zadní svítilny umístěné těsně nad nárazníkem jednoznačně vycházejí z konceptu svěžího designu a funkčnosti, který je vozům ŠKODA vlastní. Nechybí ani důležitý detail: prosvícení do tvaru písmene C.

Interiér vás překvapí svou prostorností. Samozřejmostí je precizní zpracování všech vnitřních materiálů a prvků. Příjemně tvarovaná přístrojová deska vás přivítá s přehledně uspořádanými ovladači, které najdete na logických místech a snadno na dosah. Integrované hlavové opěrky předních sedadel dodávají interiéru sportovní styl.

Model ŠKODA CITIGO v 5dveřovém provedení nabízí vyšší komfort pro cestující vzadu.

Zavazadlový prostor o objemu 251 litrů, který v dané automobilové třídě patří k nadprůměrným, dělá z modelu CITIGO praktického společníka pro všestranné využití.

 

Ochrana posádky a ohleduplnost k ostatním účastníkům silničního provozu jsou jednou z klíčových oblastí vývoje automobilu. Vůz ŠKODA CITIGO stanovuje nové standardy nejen vysokou úrovní bezpečnosti, ale také rozsáhlým nasazením moderních technických řešení.

Z prvků aktivní bezpečnosti je třeba vyzdvihnout výborné jízdní vlastnosti, funkci nouzového brzdění (systém City Safe Drive) a elektronický stabilizující systém ESP, které jsou dodávány v rámci výbavy na přání. V 5dveřové verzi vozu CITIGO vás chrání čtyři airbagy: přední a boční airbagy řidiče a spolujezdce.

Katalogy a ceníky ke stažení


Citigo