ŠKODA OCTAVIA

Design modelu ŠKODA OCTAVIA vás upoutá nezaměnitelným tvaroslovím definovaným čistými liniemi, ostře řezanými hranami a jasně modelovanými plochami. Nový designový jazyk ŠKODA, jednoduchý, precizní a krystalický, dává vozu harmonické proporce, vysokou funkčnost a nadčasovost. Do roku 2017 navíc OCTAVIA vyjíždí s inovovanou přídí i zádí a zvýrazněným logem. Celkový design je štíhlejší a sebevědomější. Změny se udály i v interiéru, díky novému infotainmentu se už nikdy nebudete na cestách nudit.

​S ohledem na životní prostředí vám nová ŠKODA OCTAVIA nabídne špičkové hodnoty v oblasti spotřeby paliva a úrovně emisí CO2. Na úsporném provozu má svůj výrazný podíl nižší hmotnost vozidla, které se i při nárůstu rozměrů a množství vyspělé techniky podařilo docílit díky výběru materiálů a moderní technologii výroby.

silueta Škody OCTAVIA naznačuje výjimečný prostor pro cestující vpředu i vzadu a spoustu zavazadlového prostoru. Parametry zavazadelníku Vás jednoduše uchvátí: 590 litrů, a po sklopení opěradel zadních sedadel dokonce 1580 litrů. Nová OCTAVIA tak snadno pojme i zavazadla početné rodiny. OCTAVIA COMBI nabídne dokonce 610 litrů a 1 740 po sklopení sedadel. Velikost kufru je nový rekord pro tuto třídu. 

Vůz nabízí řidiči a spolujezdci spoustu místa pro nohy i nad hlavou. Před koleny budou mít pasažéři 8 centimetrů. Komfort sezení vpředu pak ještě zvyšuje nastavitelná loketní opěra. Své posádce poskytuje nová OCTAVIA neobyčejný prostor i při plném obsazení vozu. Vzadu mohou pohodlně cestovat i tři pasažéři. Samozřejmostí jsou úchyty Isofix a Top Tether pro upevnění dětských sedaček na zadních krajních sedadlech. Nová OCTAVIA COMBI je na velkou cestu připravena kdykoli, kdy se vám zlíbí.

Široká bezpečnostní výbava vám dává jistotu, že se na svůj vůz můžete spolehnout i v extrémních situacích. Vás a Vaše blízké může dokonce chránit až devět airbagů.

Za vysokou úroveň bezpečnosti získala Nová OCTAVIA od Euro NCAP nejlepší možné hodnocení v podobě pěti hvězd.
 

Katalogy a ceníky ke stažení


ŠKODA Octavia 2017

ŠKODA Octavia 2017