Vozy Volkswagen

Vítejte v sekci vozů Volkswagen. Začněte výběrem pobočky

Praha

Pouze servis užitkových vozů

Příbram

Prodej užitkových vozů  a servis osobních i užitkových vozů

Objednávka na servis Objednávka na servis
Kontakty - Praha Nové užitkové vozy
 

Nabídka ekovozů VW se státní dotací

V případě zájmu kontaktuje prosím pana Petra Charypara, tel. 724 044 765, e-mail charypar@auto-poly.cz

  Kontakty - Příbram

 

Aktuální servisní akce Volkswagen (užitkové vozy - Příbram)

Jarní servis Volkswagen pro vozy starší 5 let

Myslíme i na technický stav starších vozů. Zároveň víme, že chcete za opravy a náhradní díly platit přiměřeně aktuální hodnotě vozu. Připravili jsme pro vás proto výhodnější servis starších vozů. Více informací najdete v našem letákuNaše zvýhodněná nabídka platí do 21. 6. 2019.

 

Servisní šeková knížka

V našem servisu Volkswagen je pro Vás připraven Plus plán - knížka plná slevových poukazů na servisní úkony, nákup Originálních, Výměnných a Economy  dílů Volkswagen a originálního příslušenství Volkswagen pro užitkové vozy. S poukazy z Plus plánu ušetříte nemalé finanční prostředky.

 

 

Volkswagen STK Service

Prevence je vždy lepší než později řešit nepříjemné následky. To platí u auta stejně jako u Vašeho zdraví. A nejlepší preventivní prohlídka je samozřejmě u skutečných odborníků. Jen v autorizovaných servisech Volkswagen se Vašemu vozu dostane skutečně profesionální péče se zárukou. Pokud nás necháte Váš Volkswagen připravit pro technickou kontrolu a měření emisí, nabízíme Vám možnost provedení samotné technické kontroly v nezávislé STK stanici zdarma. Prohlídka vozidla a odstranění případných závad před technickou kontrolou jsou zpoplatněny dle platného ceníku. 

Galerie užitkových vozů Volkswagen