Podlahářství Jiří Kůdela

mob.: +420 775 647 373
email: podlahykudela@seznam.cz
www.podlahykudela.cz

Dnes je 15.07.2024

 • O nás

  Jsme firma specializovaná na pokládku a dodávku všech podlahových krytin.
  V oboru podlah se pohybujeme již více než 10 let a věříme, že naše zkušenosti pomohou právě Vám, k zařízení krásného a útulného domova.

 • Nabízíme

  Dodávku a montáž všech podlahových krytin, PVC, laminátové podlahy, parkety, vinylové podlahy, koberce…
  Ke každé montáži nabízíme a provádíme veškerý poradenský servis.

 • Specializujeme se

  Zaměřujeme se na středně velké a menší zakázky po celé České republice, převážně na Moravě. Při každé zakázce se plně soustředíme na kvalitu práce a spokojenost našich klientů.

 • Profesionalita

  Našim hlavním cílem je plná spokojenost zákazníka. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a s patřičnou pečlivostí. Zaměření, rozpočet nebo konzultace jsou vždy samozřejmě zcela zdarma.

 • Jsme tady pro Vás

  Pokud stavíte nebo renovujete Vaše bydlení a nastal čas přemýšlet o podlahové krytině, neváhejte nás kontaktovat. Zaručujeme Vám spokojenost a kvalitu.

Plovoucí podlahy - Quick step

Výhod laminátové podlahy je obrovské množství. Mezi největší patří tvrdost a odolnost povrchové vrstvy, dále nízké nároky na údržbu a montáž, široká škála dekorů, převážně v dokonalé imitaci dřeva.

Dobré jmeno tomuto typu podlah ale poškozují levné výrobky ze supermarketů, které jsou pouhou atrapou na podlahy. Při výběru materiálu je proto dobré dbát převážně na kvalitu.
K TOP špičkovým výrobcům laminátových podlah patří především Belgická firma Quick step, která nabízí nepřeberně velkou škálu typů a dekorů ve velmi vysoké kvalitě.
 Copyright © 2011 Podlahy Kudela | Webdesign by Fresh Services, s.r.o.